Obchodník - priemyselné oleje

BRATISLAVA. Pred rokom sme úspešne obsadili rovnakú pozíciu a náš klient opäť rozširuje tím obchodníkov o nového kolegu. Zaujímavá obchodná pozícia v oblasti Automotive/Industry mazív a olejov pre aktívneho huntera, podľa vybraného segmentu + starostlivosť o existujúcich zákazníkov. Pracovné prostredie podporujúce spoluprácu, silná spoločnosť, podpora logistického oddelenia, prepracovaný sociálny a vzdelávací systém. Podmienky: obchodnícke skúsenosť s predajom technického produktu, AJ alebo NJ na min. mierne pokročilej úrovni (konferencie, komunikácia s materskou firmou).

Pošlite CV

Commercial Manager - digitalizácia dát

BRATISLAVA. Commercial Manager v oblasti digitalizácie dát a uchovávania dokumentov. Príležitosť pre skúseného manažéra obchodného tímu, ktorý rád hľadá inovatívne riešenia pre B2B klientov (korporácie/SMEs). Aktívna znalosť AJ podmienkou. Stredne veľká zahraničná spoločnosť, rozširujúca portfólio, riadenie tímu 4 obchodníkov. Nástup: dohodou

Pošlite CV

Obchodný riaditeľ - operatívny leasing

BRATISLAVA. Obchodný riaditeľ v oblasti operatívneho leasingu a inovatívnych mobilitných riešení. Príležitosť pre dynamického huntera, ktorý má skúsenosti s riadením B2B obchodného tímu minimálne 5 rokov. Aktívna znalosť AJ podmienkou. Zaujímavé portfólio služieb, netradičné riešenia, stredne veľká zahraničná spoločnosť, riadenie tímu 14 kolegov (sales + marketing). Nástup: dohodou

Pošlite CV

Obchodný riaditeľ - automotive služby

PRAHA. Obchodný manažér pre medzinárodnú spoločnosť, oblasť automotive služieb. Príležitosť pre skúseného obchodného manažéra, ideálne z oblasti automotive služieb, skúsenosť na obchodných pozíciách minimálne 5 rokov. Aktívna znalosť AJ podmienkou. Zaujímavé portfólio služieb so silnou orientáciou na zákazníka (B2B). Menšia zahraničná spoločnosť. Nástup: dohodou

Pošlite CV

HR Specialist - skrátený úväzok

BRATISLAVA. Pre nášho zahraničného klienta obsadzujeme HR Specialist pozíciu, ktorá zastreší kompletnú HR agendu pre 40 zamestnancov, vrátane podkladov na mzdy. Dobrá znalosť angličtiny podmienkou, min. B2 na komunikáciu s materskou spoločnosťou. Hľadáme skúsených kandidátov s min. 2-3 ročnou praxou s HR, vrátane súvisiacej HR administratívy (príprava pracovných zmlúv, dodržiavanie Zákonníka práce, HR reporty). Pre viac informácií mi zavolajte na 0948 469 189, alebo rovno pošlite CV na veronika@exact-recruitment.sk. Nástup: február 2018.

Pošlite CV

KOORDINÁTOR KVALITY

BRATISLAVA. Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme Koordinátora kvality. Pozícia je komplexná a vyžaduje si skúsenosť s internými a externými auditmi, s normami ISO 9001 a 2700. Norma ISO 14001 a OHSAS 18001 sú výhodou. Dôležitá je tiež pokročilá angličtina. Staňte sa súčasťou tímu top spoločnosti v oblasti uchovávania a správy informácií. Nástup dohodou, trvalý pracovný pomer.

Pošlite CV

PREDAJCA ZÁKAZNÍCKEHO CENTRA

BRATISLAVA – obchodné centrum. Zákazník často nevie, čo presne hľadá. To je dôvod, prečo obsadzujeme pozíciu predajca. Ten bude identifikovať potreby zákazníka, aby mu ušil produkt na mieru. Dôležitá je proaktívna osobnosť a dobré komunikačné schopnosti. Tie budú potrebné aj pri riešení reklamácií s existujúcimi zákazníkmi. Odmenou vám bude stabilné pracovné prostredie, množstvo školení, 5 dní dovolenky navyše, príspevok na regeneráciu a ďalšie benefity. Nástup: január 2018. Plat: fix+variabil.

Pošlite CV

OTZ - PASÍVNE PROTIPOŽIARNE SYSTÉMY

ČESKÁ REPUBLIKA – Home office. Špecialista na pasívne protipožiarne systémy rozširuje svoj tím o proaktívneho obchodníka, so skúsenosťami v oblasti technického zabezpečenia budov  a aktívnym oslovovaním potenciálnych zákazníkov. Podmienkou je vodičský preukaz, znalosť systému AutoCAD a práca v Exceli. Práca je na hlavný pracovný pomer. Nástup: dohodou

Pošlite CV

Obchodník - Vizuálna komunikácia

BRATISLAVA. Pre etablovanú spoločnosť hľadáme obchodníka pre oblasť B2B. Náš klient rozširuje tím a hľadá skúseného huntera z polygrafie alebo produkčnej spoločnosti. Široké portfólio produktov z oblasti vizuálnej komunikácie. Podmienky: obchodnícke skúsenosti, akvizične orientovaný obchodník, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka pre ďalší rozvoj v spoločnosti veľkou výhodou. V tíme je priestor aj na zaškolenie junior obchodníka, v prípade výbornej nemčiny.

Pošlite CV

Riaditeľ obchodného domu

BRATISLAVA. Vedenie 80 – 100 pracovníkov obchodného domu. Pozícia pre skúseného manažéra, tímového hráča. Kompletná zodpovednosť za P/L, obchod, ľudí, motiváciu, logistiku, reklamácie, externých dopravcov. Hľadáme dynamického človeka, ktorý má výborné komunikačné zručnosti smerom ku kolegom aj zákazníkom. Podmienky: prax s riadením min. 40 ľudí v retailovej prevádzke, výborné manažérske zručnosti, orientácia na výsledky.

Pošlite CV

Špeditér MKD - medzinárodná špedičná spoločnosť

BRATISLAVA. Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme skúseného špeditéra s aktívnou znalosťou jedného svetového jazyka. Stabilná, medzinárodná spoločnosť, príjemný kolektív a možnosť odborného aj osobného rastu. Motivujúce finančné ohodnotenie.

Pošlite CV

UNIT MANAGER - životné poistenie

rôzne regióny SR, životná poisťovňa, stabilná medzinárodná spoločnosť, výborný vzdelávací systém, požiadavky: skúsenosť s riadením tímu, ideálne vo finančnej oblasti a výborné obchodnícke zručnosti

Pošlite CV

Senior International Trader - medzinárodný obchod (komodity)

BRATISLAVA, komodity, kompletné zastrešenie obchodných aktivít v krajinách podľa jazykovej znalosti, samostatná obchodná pozícia, práca s existujúcimi a získavanie nových partnerov – fyzický predaj komodít (nie na burze). Samostatná zaujímavá práca v dynamickom kolektíve. Požiadavky: obchodnícke skúsenosti + znalosť min. jedného cudzieho jazyka plynule.

Pošlite CV

Referencie od kandidátov

„Prosím prijmite tento mail nie len ako vyjadrenie vďaky, ale aj ako vyjadrenie veľkej poklony. Za posledné týždne som navštívil asi 5 agentúr, všade som sa stretol s profesionalizmom. V tomto prípade – vo vašom prípade sa však stretávam aj so ZÁUJMOM. Veľký kompliment pre pani Debnárovú. Odnášam si nadštandardnú skúsenosť s vašou agentúrou.“

Ľubomír Božík


“Ďakujem Vám veľmi pekne za spoluprácu pri hľadaní zamestnania. Je radosť s Vami pracovať. Veľmi rád Vás budem odporúčať komukoľvek, kto potrebuje pomoc v oblasti ľudských zdrojov.”

Karol Szanyi


“Podarilo sa mi nájsť si prácu Operational Manager, v renomovanej zahraničnej spoločnosti, zodpovedajúcu mojim skúsenostiam. Chcem Vám preto poďakovať za Vaše cenné rady a konkrétnu pomoc pri vypracovaní môjho nového životopisu. Dali ste mi novú vieru, že aj 57-ný človek si môže nájsť zodpovedajúcu prácu a nemusí ísť pod svoju cenu. Pre každého teda platí mať reálny cieľ, vieru a vytrvalosť. Ešte raz Vám srdečne ĎAKUJEM.”

Jozef Paciga


“Dovoľte mi pár postrehov k Vášmu kariérnemu koučingu. Je to výborná skúsenosť, veľmi oceňujem Vašu ochotu a profesionálny prístup a rád ho odporučím aj iným. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré a veľa úspechov.”

Karol Luknár


“Dostala som na Vás výborné odporučenie. V tom čase som mala dokončené univerzitné štúdium a hľadala som si prácu. Ešte som nemala pracovné skúsenosti mimo dobrovoľníctva, neverila som si a nevedela som, kde začať. Poskytli ste mi vynikajúci koučing, empatiu, povzbudenie, že toho môžem veľa ponúknuť, pozitívnu energiu a múdre, praktické rady na všetky situácie ktoré mi napadli. Vďaka Vašej príprave som všetky pohovory zvládla ľavou zadnou a mohla som si vyberať z troch pracovných ponúk. Som veľmi spokojná s výberom práce, predovšetkým za pomoc skvelej osoby, ktorej úprimne záleží na šťastí klientov. Ešte raz ďakujem a prajem to najlepšie v osobnom i pracovnom živote!”

Tatiana Horniaková